Kursy i szkolenia dla elektryków

Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu wysokiej jakości szkoleń zawodowych, skierowanych do kilku grup zawodowych. Przede wszystkim przygotowujemy kursy pozwalające uzyskać uprawnienia elektryka zawodowego, palacza CO czy operatora wózków widłowych. Każda kategoria szkoleń ma swoją specyfikę i może być dostosowana do potrzeb danej grupy zawodowej. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki prowadzenia szkoleń, dopasowane do indywidulanych wymogów naszych odbiorców. Nasze kursy zawodowe prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z danego obszaru. Wszystkie szkolenia zawodowe kończą się uzyskaniem odpowiednich certyfikatów. Przykładem są szkolenia sepowskie umożliwiające uzyskanie uprawnienia elektryka do pracy z instalacjami do 1kv oraz powyżej 1kv. W naszej ofercie nie brakuje także specyficznych szkoleń z tzw. umiejętności miękkich, które są przydatne w różnych branżach. Na stronie internetowej firmy zamieszczamy szczegółowy zakres tematyczny wszystkich oferowanych przez nas kursów.

Dodane: 2018-12-31

Kategoria: Edukacja