Najlepsze hotele w górach dla rodzin i dla firm

Elbest Hotels to sieć hoteli położonych w pięknych miejscowościach wypoczynkowych: Krynicy-Zdrój, Międzyzdrojach, Bogatyni, Myczkowcach koło Soliny, Bełchatowie czy Słoku koło Bełchatowa. Na szczególną uwagę zasługuje nasz hotel dla rodziny w górach położony np. w Myczkowcach czy hotel Krynica. Nasze ośrodki są w pełni wyposażone jako obiekty wypoczynkowe, a także miejsca, w których można przeprowadzić konferencję lub szkolenie firmowe połączone z wyjazdem integracyjnym. Hotel dla rodziny w górach to atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Nasze obiekty położone są nieopodal szlaków turystycznych i są dobrą bazą wypadową na ciekawe, całodniowe wycieczki. Zimą z kolei to dobre obiekty dla rodzin uwielbiających jeździć wspólnie na narty lub snowboard.

Dodane: 2019-09-26

Kategoria: Wakacje